Data aktualizacji:
08.04.2023
  Pomeranian Beauties (FCI)

   Cavalier King Charles' Spaniel
08.04.23 - Z naszego ostatniego miotu urodzonego 10.02.2023 jeszcze trzech chłopaczków czeka na swoje kochające domki i rodzinki. Chłopaki są już całkowicie zżyte ze swoją psią i ludzką rodzinką!


Chłopaki mogą się przeprowadzać do nowych domków po 21.04, kiedy skończą 10 tygodni. Voyager i Volver mogą trafić do domków, które będą miały ochotę w przyszłości zakosztować wystaw, czy hodowli. Z kolei Vanilla Sky czeka na rodzinkę, która nie ma ambicji wystawowych i marzy po prostu o cavisiu :-)

Voyager


VolverVanilla Sky
10.03.23 - Minęło sporo czasu od ostatniej aktualizacji... A u nas się trochę zadziało!


Mamy cudowną wiadomość! 10 lutego 2023 roku przyszły na świat siedmioraczki po Double Trouble For Rival "Sasha" i Georgia on my Mind "Giogio" Pomeranian Beauties :-) Nie uwierzycie - na świat przyszło 7 chłopaków! Jeden rubinek i sześć black&tan.


02.11.20 - Bardzo zaniedbaliśmy aktualizacje, ale to był, a właściwie jest, taki dziwny, niezrozumiały rok... Myślę, że dla nas wszystkich. A tymczasem trochę się u nas zadziało! :-)

Najistotniejszą sprawą jest fakt, że od marca tego roku (2020) Jefferson de la Geode, który był u nas gościem, jest już nasz! :-) Od teraz ma i on swój link wśród chłopaków, zapraszamy!


Fanstatyczną sprawą jest też zakończenie Championatu Polski przez naszego słodziaka Natali Teodorus Double Trouble For Rival "Sashę"! :-D


Mieliśmy też sporą gromadkę szczeniaczków :-) Unique "Unia" Pomeranian Beauties zaszalała i urodziłą siedmioraczki! Pięknie się nimi zajęła, cudowna z niej Mama. Z tego miotu zostaje z nami mała czarna dziewuszka Jambalaya.


Tiny Dancer "Tiny" Pomeranian Beauties obdarzyła nas z kolei trojaczkami – Tatą tej gromadki jest Jefferson de la Geode. No i Scarlet O'Hara "Clara" Pomeranian Beauties urodziła słodkiego rubinowego jedynaka, którego Tatą jest dumny Amon Sylena :-)A na koniec jak zawsze zapraszamy do naszego "Albumu rodzinnego" na świeżą porcję zdjęć naszego stadka!
26.11.19 - Bardzo długo nie dawaliśmy znać co u nas, a trochę się działo :-) Amon zakończył (i uzyskał już dyplom) Championat Polski!


Sasha rozpoczął swoją karierę wystawową i to z dużymi sukcesami (wszystkie wyniki w linkach chłopaków "Wystawy").


Niestety pożegnaliśmy, po krótkiej ale ciężkiej chorobie, naszego czarnego księcia Dark Cristal de la Geode... Naszego przecudnego Darka. Do tej pory nie potrafimy się z tym oswoić. To był wspaniały pies, nie tylko eksterierowo, ale przede wszystkim miał niesamowicie wspaniały charakter. Pozostanie z nami, w naszych myślach, naszym sercu do końca naszych dni...


Mieliśmy też szczeniaczki, których tatą jest nasz gość Jefferson de la Geode :-) Scarlet O'Hara "Clara" urodziła czworaczki (dwie dziewczynki i dwóch chłopców), a Unique "Unia" dwie rubinowe dziewczynki. Pozostaną z nami dwie dziewczynki – po Clarze Georgia On My Mind "Georgia"...


... i po Unii Hula Girl "Hula" :-)


Dwie cudne iskierki, które wnoszą sporo zamieszania, radości i "życia" do naszego domku i naszego stadka.

Jak zawsze zapraszamy do naszego "Albumu rodzinnego" na nową porcję zdjęć!
12.04.19 - I jeszcze raz nasz gość z Francji, Jefferson de la Geode!

12.04.19 - Mamy dla Was kilka wspaniałych wieści! :-)

Po pierwsze, nasz Amon Sylena na dwóch kolejnych wystawach, na których był po raz pierwszy prezentowany w klasie pośredniej, zdobył dwa CWC, a raz nawet BOB! Tacy jesteśmy dumni z naszego chłopca! :-)


Po drugie urodziły nam się szczeniaczki! I tak, 1.03.2019 mamą jedynaka została Unique Pomeranian Beauties, a 16.03.2019 r. Tiny Dancer Pomeranian Beauties powiła pięcioraczki: urodziły się cztery dziewczynki i jeden chłopczyk.Tatusiem wszystkich malunków jest nasz cudny Little Mec de la Geode. I mamusie i dzieciaczki rozwijają się szczęśliwie.

I ostatnia wspaniała wiadomość! Otóż 29.03.2019 przyjechał do nas z hodowli Pana Rogera Madec (hodowla de la Geode) na "roczne wakacje" wspaniały pies Jefferson de la Geode. Jest niesamowicie kontaktowy, radosny i bardzo szybko się u nas zaaklimatyzował.


Jefferson jest wolny od EF i CCS, ma również aktualne badania serduszka. Cieszymy się ogromnie z zaufania jakim obdarzył nas Roger, bardzo Ci jeszcze raz dziękujemy!

06.02.19 - Ogromnie Was przepraszamy, że tak dawno nie wprowadziliśmy żadnych aktualności na naszej stronce. Wiecie jak to jest na emeryturze... Na nic nie ma czasu ;-) Poza tym w życiu Michała, który jak wiecie opiekuje się naszą stronką, również zachodziły zmiany i tego czasu zawsze brakowało. Ale już nadganiamy.

Niestety pożegnała się z nami Norma, pożegnał się Harpo... Spędziliśmy z nimi kawał życia i zawsze zostaną w naszej pamięci. Kiedyś ktoś powiedział, że psy mają jedną jedyną "wadę": żyją zbyt krótko...

Przeżyliśmy jednak i piękne chwile! Nasz Maciuś (Little Mec de la Geode) zakończył Inter Championat :-), a Tintin zdobył tytuł Championa Litwy. Do naszego stadka dołączyło też dwóch chłopaków! Jako pierwszy wnuk naszego Darka (Dark Cristal de la Geode) Amon Sylena, który w ubiegłym roku w błyskawiczny sposób wywalczył sobie tytuł Młodzieżowego Championa Polski. A kilka miesięcy później dołączył Sasha (Natali Teodorus Double Trouble For Rival). Obaj mają już swoje linki, tak więc możecie w nich poczytać sobie o chłopakach więcej!


I jak zawsze, choć macie prawo tego już nie pamiętać ;-), zapraszamy na nową porcję zdjęć do naszego "Albumu rodzinnego"!

07.05.18 - Cieszymy się, że możemy Was poinformować, że dnia 24 kwietnia 2018 przyszły u nas na świat czworaczki. Mamą trójki chłopaków w kolorze black & tan i jednej rubinowej dziewuszki jest nasza rubinowa księżniczka Tiny Dancer Pomeranian Beauties, a Tatą nasz przeuroczy Little Mec de la Geode! Tiny jest niesamowicie troskliwą mamą, malutki piją, śpią i pięknie się rozwijają :-)

10.02.18 - Rozpoczął się już nowy sezon wystawowy, a my nie podzieliliśmy się jeszcze z Wami wydarzeniami z drugiej połowy 2017 roku... Już to nadrabiamy!

Rok 2017 był dla naszych piesków bardzo owocny i pełen sukcesów na ringach wystawowych. Nasz TINTIN Pomeranian Beauties uzyskał tytuł Championa Międzynarodowego! LITTLE MEC "Maciek" de la Geode zdobył tytuł Championa Polski oraz na wystawie klubowej cavalierów w Talinie (Estonia, wśród 186 cavalierów), tytuł Najlepszego w Rasie Psa black&tan, 3. miejsce w BIS (Najlepszy Pies Wystawy) oraz tytuł Championa Estonii! Spełnił także wszystkie warunki dla uzyskania tytułu Championa Międzynarodowego.

Nasza rubinowa dziewuszka TINY DANCER Pomeranian Beauties uzyskała w 2017 roku tytuł Championa Polski oraz Championa Bułgarii. A nasz ukochany weteran DARK CRISTAL "Darek" de la Geode zdobył tytuł Championa Polski Weteranów :-)

Nie ominęło nas jednak i bardzo smutne przeżycie... Po dwóch latach walki i rehabilitacji odeszła Rumba... nasz Rumbaczek. Po prostu zasnęła... Może była już tą walką zmęczona?

Na koniec mamy jednak kolejne radosne wieści! 6 stycznia 2018 roku SCARLET O'HARA "Clara" i LITTLE MEC "Maciek" de la Geode zostali rodzicami cudownych "pięcioraczków" – dwóch chłopców (black&tan i ruby) oraz trzech dziewczynek (2 black&tan i 1 ruby). Maluchy rosną i rozwijają się wspaniale, a Clarunia, jak i przy poprzednich malutkach, spisuje się cudownie jako mama.Jak zawsze zapraszamy Was do naszego "Albumu rodzinnego" na nową porcję zdjęć!

15.05.17 - Dzisiaj nasza mała Anne of Green Gables "Ana... Ania... Anulka" Pomeranian Beauties przeprowadziła się do swojej "nowej" Rodzinki - Beaty, Łukasza, Tymka, Emilki i Winnie Cooper Pomeranian Beauties! Samej radości i szczęścia życzymy Wam wszystkim! :-)

Witamy na stronie naszej hodowli psów rasy Cavalier King Charles Spaniel!


Jesteśmy członkami:

ZKwP
FCI
Popieramy:

Batalia o Czyste Serca
Nasze psy karmimy między innymi mięsem firmy Mank:

Mank - Mrożonki dla psów