Data aktualizacji:
07.05.2018
  Pomeranian Beauties (FCI)

   Cavalier King Charles' Spaniel
07.05.18 - Cieszymy się, że możemy Was poinformować, że dnia 24 kwietnia 2018 przyszły u nas na świat czworaczki. Mamą trójki chłopaków w kolorze black & tan i jednej rubinowej dziewuszki jest nasza rubinowa księżniczka Tiny Dancer Pomeranian Beauties, a Tatą nasz przeuroczy Little Mec de la Geode! Tiny jest niesamowicie troskliwą mamą, malutki piją, śpią i pięknie się rozwijają :-)

10.02.18 - Rozpoczął się już nowy sezon wystawowy, a my nie podzieliliśmy się jeszcze z Wami wydarzeniami z drugiej połowy 2017 roku... Już to nadrabiamy!

Rok 2017 był dla naszych piesków bardzo owocny i pełen sukcesów na ringach wystawowych. Nasz TINTIN Pomeranian Beauties uzyskał tytuł Championa Międzynarodowego! LITTLE MEC "Maciek" de la Geode zdobył tytuł Championa Polski oraz na wystawie klubowej cavalierów w Talinie (Estonia, wśród 186 cavalierów), tytuł Najlepszego w Rasie Psa black&tan, 3. miejsce w BIS (Najlepszy Pies Wystawy) oraz tytuł Championa Estonii! Spełnił także wszystkie warunki dla uzyskania tytułu Championa Międzynarodowego.

Nasza rubinowa dziewuszka TINY DANCER Pomeranian Beauties uzyskała w 2017 roku tytuł Championa Polski oraz Championa Bułgarii. A nasz ukochany weteran DARK CRISTAL "Darek" de la Geode zdobył tytuł Championa Polski Weteranów :-)

Nie ominęło nas jednak i bardzo smutne przeżycie... Po dwóch latach walki i rehabilitacji odeszła Rumba... nasz Rumbaczek. Po prostu zasnęła... Może była już tą walką zmęczona?

Na koniec mamy jednak kolejne radosne wieści! 6 stycznia 2018 roku SCARLET O'HARA "Clara" i LITTLE MEC "Maciek" de la Geode zostali rodzicami cudownych "pięcioraczków" – dwóch chłopców (black&tan i ruby) oraz trzech dziewczynek (2 black&tan i 1 ruby). Maluchy rosną i rozwijają się wspaniale, a Clarunia, jak i przy poprzednich malutkach, spisuje się cudownie jako mama.Jak zawsze zapraszamy Was do naszego "Albumu rodzinnego" na nową porcję zdjęć!

15.05.17 - Dzisiaj nasza mała Anne of Green Gables "Ana... Ania... Anulka" Pomeranian Beauties przeprowadziła się do swojej "nowej" Rodzinki - Beaty, Łukasza, Tymka, Emilki i Winnie Cooper Pomeranian Beauties! Samej radości i szczęścia życzymy Wam wszystkim! :-)

24.04.17 - Anne of Green Gables, ur. 8.11.2016 roku, zarezerwowana od 6 tygodnia życia. Miała zamieszkać w hodowli w Izraelu, dlatego też musiała poczekać na szczepienie przeciwko wściekliźnie, na badanie poziomu przeciwciał... I kiedy miała już odlecieć do swojego domku, tragedia w jej nowej rodzinie zniweczyła wszystkie plany.


Anne jest już po wymianie ząbków (zgryz idealny), po wszystkich szczepieniach, wolna od EF i CCES.


Informacje o jej rodzicach - Little Mec de la Geode i Tiny Dancer Pomeranian Beauties, znajdziecie na naszej stronce. Wszelkich informacji szczegółowych udzielimy telefonicznie lub mailowo.

15.04.17 - W dniach 1. i 2. kwietnia 2017 roku nasz Tintin Pomeranian Beauties (Dark Cristal de la Geode & Daylight Pomeranian Beauties), ur. 28.06.2014 roku, był wystawiany w Serbii: 1. kwietnia w Jagodina (Sędzia Marija Radovanović Munćan), 2. kwietnia w Zaječar (Sędzia Željko Todorović). Na obu wystawach zdobył w klasie Championów CAC, CACIB i BOB! Już pierwszego dnia zakończył, w wieku niespełna 3 lat, Inter Championat! A z Serbii wrócił także z tytułem Championa Serbii, to jego czwarty Tytuł Championa! :-)


Przede wszystkim dziękujemy Ewie Kucko, która z wielką miłością przygotowała Tintina do wystaw, wyzwoliła w naszym Księciu, jak to sama mówi, "Zwierzę Wystawowe" ;-) Zdobyła z Tintinem wiele tytułów, pomogła również w tym ostatnim - Inter Championacie! Dziękujemy Ci Ewuś z całego serca!


Dziękujemy również Panu Tomaszowi Michałowskiemu, dzięki któremu Tintin mógł pokazać się na ostatnich dwóch wystawach w Serbii i Pani Ani Bystroń, która Tintina na tych wystawach prezentowała, dziękujemy Wam Kochani bardzo!

28.01.17 - Niesamowicie dawno nie informowaliśmy Was o życiu naszego stadka! Bardzo przepraszamy, i dlatego też teraz postaramy się to szybko nadrobić.

Co się wydarzyło od lipca 2016 roku? Otóż mieliśmy ponownie szczeniaczki, a tym razem mamą piątki maluchów (dwie dziewczynki i trzech chłopców) po raz pierwszy została Tiny Dancer "Tiny" Pomeranian Beauties, szczęśliwym tatusiem został zaś Little Mec "Maciek" de la Geode.Wcześniej jednak poszaleliśmy trochę na wystawach! :-)

Byliśmy w Warszawie na Wystawie Międzynarodowej z Maćkiem, na dwudniowej Międzynarodowej Wystawie na Litwie z Tintinem, na Międzynarodowej w Sopocie z Maćkiem i Tiny, Międzynarodowej w Poznaniu z Tintinem, a ostatnio w Gdańsku (wystawa krajowa organizowana przez oddział w Gdyni) z Maćkiem, Tintinem i... Dark Cristal "Darkiem" de la Geode, gdzie nasz czarny Książę pokazał się pierwszy raz w klasie weteranów! Niesamowite, jak ten czas szybko umyka...Wszystkie wyniki naszych piesiów (a są wspaniałe ;-) ) możecie zobaczyć w ich indywidualnych linkach. Pochwalimy się tylko, że Maciuś zakończył w Gdańsku Championat Polski! :-)


I jak zawsze zapraszamy do naszego "Albumu domowego" na nową porcję zdjęć!
12.07.16 - W ubiegłą niedzielę, tj. 3 lipca 2016 roku, na wystawie krajowej w Szczytnie, Wituś razem z naszymi piesiami odniósł niesamowity sukces! Na ringu prezentował się Little Mec de la Geode "Maciek" w klasie pośredniej i Tiny Dancer Pomeranian Beauties "Tini" w klasie otwartej. Sędziował Pan Jerzy Olszewski.

Tini zakończyła wystawę z oceną doskonałą, lokatą 1, CWC i tytułami "Najlepsza Dorosła Suka" oraz "Zwycięzca Płci Przeciwnej". A Maciuś... ocena doskonała, lokata 1, CWC, "Najlepszy Dorosły Pies" i BOB ("Najlepszy w Rasie")! :-) A to jeszcze nie koniec! Wystawę zakończył jako II w konkursie IX Grupy (BOG 2)!!! :-D To był cudowny dzień!


W minioną niedzielę zaś, Maciuś pokazał się na Międzynarodowej wystawie w Warszawie gdzie uzyskał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, lokatę 1 i CWC (sędziowała Pani Astrid Lundava z Estonii).


I jeszcze jedną wielką radością chcemy się z Wami podzielić! :-) 28 maja 2016 r. nasza maleńka Unia (Unique Pumeranian Beauties) powiła czworaczki - 1 chłopca b&t i 3 dziewczynki, 2 b&t i jedną rubinkę. :-) Tatą tych słodkości jest nasz młodziutki reproduktor Little Mec de la Geode. Maluszki w międzyczasie skończyły 6 tygodni i szaleją już po domku i ogrodzie razem ze swoimi o 5 dni starszymi "kuzynami" ;-)


Na więcej informacji i naszych Malutkach zapraszamy do linku "Szczenięta", i jak zawsze na świeżą porcję zdjęć do naszego "Albumu domowego".
09.06.16 - 23 maja 2016 roku nasza cudowna rubinowa dziewuszka "Clara" Scarlett O'Hara Pomeranian Beauties obdarowała nas pięcioma prześlicznymi chłopcami: czterema black & tan i jednym ruby. Tatą tych słodkości jest nasz czarny Książę "Darek" Dark Cristal de la Geode :-)


06.06.16 - W ciągu tych kilku miesięcy trochę się u nas podziało! Dołączył do nas cudny piesek w kolorze b&t Little Mec de la Geode; mieliśmy też szczeniaczki, które już zamieszkały ze swoimi nowymi rodzinkami.


Niestety i smutne, traumatyczne zdarzenia miały miejsce w naszej hodowli – Yulek ze względu na zdrowie dołączył do grona naszych "emerytów". Także Rumba, która z powodu tragicznie nieszczęśliwego upadku, zasiliła ich grono... Ale rehabilitacja odnosi skutek i mamy nadzieję, że nasza czarna Perełka jeszcze pobiega samodzielnie z resztą stadka :-)

Mieliśmy również, a w zasadzie nasze piesie ;-), kilka większych i mniejszych sukcesów wystawowych! Szczególnie Tintin, nasza duma i nadzieja hodowlana, ale i Little Mec "Maciek" już zaczął walczyć na ringach - mamy się z czego cieszyć :-)

Zapraszamy Was do poczytania nowości w "osobistych" linkach naszych piesiów i jak zawsze zapraszamy do "Albumu rodzinnego" na świeżą porcję zdjęć.
01.10.15 - Zaszło u nas trochę zmian... A gdzie, jeśli nie tutaj, powinniśmy Was o nich poinformować :-) Zdecydowaliśmy o tym, że podzielimy się opieką nad częścią naszej młodzieży z przyjaciółmi. I tak nasza rubinowa Księżniczka Tiny Dancer "Tiny" Pomeranian Beauties (Dark Cristal de la Geode & Daylight Pomerania Beauties) zamieszkała u Uli i Pawła Koczkodaj (http://www.numenbreeding.eu) :-)


Unicum "Uniś" Pomeranian Beauties (Acajou de Passeriphane & Rumba Pomeranian Beauties) zamieszkał u Justynki i Grzesia Żak :-)


Nadal jesteśmy współwłaścicielami naszych Cherubinków, ale główna odpowiedzialność za ich wspaniałe życie leży teraz już po stronie Uli, Pawła, Justynki i Grzesia ;-)

A skoro Tintin i Unia zasiliły nasze stadko w Wiślince, to pora, aby otrzymały tutaj na stronce swoje własne mejsce! Zapraszamy również, jak zawsze, na nową porcję zdjęć w naszym "Albumie domowym"!
Witamy na stronie naszej hodowli psów rasy Cavalier King Charles Spaniel!


Jesteśmy członkami:

ZKwP
FCI
Popieramy:

Batalia o Czyste Serca
Nasze psy karmimy między innymi mięsem firmy Mank:

Mank - Mrożonki dla psów