Data aktualizacji:
08.04.2023
  Pomeranian Beauties (FCI)

   Cavalier King Charles' Spaniel

Witamy Was serdecznie w naszym wiejskim domku. Żyjemy tutaj, ok. 10 km od Gdańska, w Wiślince, położonej niedaleko Wyspy Sobieszewskiej, 4 km od morza. Razem z nami, to jest ze mną Ewą i z Witkiem, żyje i mieszka spora gromadka cavalierków, z którymi możecie zapoznać się na naszej stronce, a także Gryfonik Brukselski "Toruś" (Torquito Boy Molidejs)... Nasz Rodzynek!

Czasami, podczas swoich wizyt w Polsce, pomieszkuje z nami mój syn Michał, który od kilku lat mieszka w Anglii, gdzie obronił doktorat z matematyki na Uniwersytecie w Cambridge (musiałam się pochwalić, bo pękam z dumy!), a w tej chwili pracuje na Uniwersytecie w Oksfordzie. Zawsze jednak mogliśmy i możemy liczyć na niego w prowadzeniu naszej stronki, na pomoc w hodowli i propagowaniu tej cudowne rasy!

Oboje z Witkiem jesteśmy lekarzami weterynarii. Wiele lat pracowaliśmy w lecznictwie, kilka lat w Inspekcji Weterynaryjnej... W tej chwili Witek jest już na emeryturze, a ja chwilowo na rencie... Nasze wykształcenie i wieloletnia praktyka są nam ogromnie przydatne w obcowaniu z naszymi piesiami.

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o Cavalier King Charles Spanielach, lub też o naszych pieskach, serdecznie zapraszamy! Możesz się z nami skontaktować telefonicznie - 58/691 39 47; +48 501 804 615, lub napisać do nas e-m@ila. Żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi!

Witamy na stronie naszej hodowli psów rasy Cavalier King Charles Spaniel!


Jesteśmy członkami:

ZKwP
FCI
Popieramy:

Batalia o Czyste Serca
Nasze psy karmimy między innymi mięsem firmy Mank:

Mank - Mrożonki dla psów